♥ | ÜnLüLer Fan CLub | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | ÜnLüLer Fan CLub | ♥

♥ | ÜnLüLer Fan CLub | ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[b]Biyografisi[/b]

YazarMesaj
turitto
Admin
turitto

[b]Biyografisi[/b] Empty
MesajKonu: [b]Biyografisi[/b]   [b]Biyografisi[/b] EmptyPtsi Tem. 13, 2009 11:32 am

Pelin Karahan Biyografisi

Pelin Karahan Biyografisi
Pelin Karahan Ankara'da doğmuş küçüklüğünde bi ara İzmir'in bir ilçesinde yaşamış sonra yeniden Ankara'ya dönmüş Üniversite sırasında da Eskişehirde turizm otelcilik okumuştur.Başından bugüne ne oyunculuk nede sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı,çalışması yada altyapısı olmadığı halde Üniversite yıllarında televizyon dünyanın içine girmeyi tek amaç edinmiş ve İstanbula gitmiştir.İstanbuldaki yaklaşık 5. ayında reklam işine başlamış ve "DemirDöküm" Coca Cola" ve "Carrefour" reklamlarında oynamıştır.İlk Dizisi şuan oynadığı "Kavak Yelleridir"

Kendisinin çok bakımlı bir genç kız olmasına rağmen canlandırdığı Aslı karakterinin erkek gibi bir kız olduğunu belirten Karahan, "Dizide ergenliği atlatmaya çalışan ve Deniz’e büyük bir aşkla bağlanan Aslı’yı canlandırıyorum. Ben genç kızlık yıllarımda birini beğendiğimde direk söylerdim ama Aslı söyleyemiyor. Aslı gerçekten ilginç bir karakter, onu canlandırmak benim için farklı bir deneyim olacak " 7 eylul 1984 de Ankara'da doğan Pelin ortaokula kadar İzmir Ödemiş'te daha sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesinde eğitimine devam etti. Eskişehir'de turizm otelcilik okuduktan sonra reklam çekimleriyle kendisini tanıdık. Annesinin giyim tasarım işiyle uğraşmasından olsa gerek iyi giyinirmiş.

[b]Biyografisi[/b]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biyografisi
» Biyografisi
» Biyografisi
» Biyografisi 2
» Biyografisi